e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Grójecka 127
02-124 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda » przetargi »
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt

Raporty

Raport ze sprzedaży PGL LP

Raport okresowy
Raport okresowy

Instrukcja dla klientów - udostępnianie wyników sprzedaży drewna


 
Witamy
 Witamy w serwisie aukcyjnym Lasów Państwowych www.e-drewno.pl

 

Szanowni Państwo,
Informujemy, że w dniu 28 kwietnia br. zostaną opublikowane systemowe aukcje internetowe w aplikacji e-drewno na II półrocze 2022 roku.
Komunikat z 21.03.2022 r. w sprawie harmonogramu sprzedaży drewna na II półrocze 2022 roku, w tym terminarz systemowych aukcji internetowych w aplikacji e-drewno na II półrocze 2022 r. został opublikowany na stronie internetowej Portalu Leśno-Drzewnego.
[link]
Pierwsze finały licytacji będą miały miejsce w dniu 5 maja br. od godziny 7.00. [data utw. 28.04.2022]

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. [czytaj dalej…] [data utworzenia 24.05.2018]”

Informujemy, że wszyscy zarejestrowani w serwisie e-drewno użytkownicy mogą również korzystać z serwisu szkoleniowego, dostępnego pod adresem http://szkol.e-drewno.pl, który działa w identyczny sposób jak aktualna wersja serwisu e-drewno. Złożenie oferty w serwisie szkoleniowym nie wiąże żadnej ze stron.

W serwisie nie ma możliwości wycofania aktywnych ofert. W związku z powyższym należy dochować szczególnej staranności przy ich składaniu. Za złożenie omyłkowej oferty Lasy Państwowe nie ponoszą odpowiedzialności.

Wszelkie uwagi oraz informacje o problemach w funkcjonowaniu serwisu www.e-drewno.pl prosimy kierować bezpośrednio do administratorów w Państwa jednostkach (nadleśnictwach) macierzystych.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 7 marca br. zostaną opublikowane dodatkowe systemowe aukcje internetowe w aplikacji e-drewno w I półroczu 2022 r.

Jednocześnie informujemy, że Decyzją nr 14 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 3 marca 2022 roku nastąpiła zmiana Regulaminu e-drewno. Użytkownicy po zalogowaniu się do aplikacji e-drewno mogą zaakceptować bieżącą wersję regulaminu. Brak akceptacji uniemożliwia uczestniczenie w aukcjach.

 

Komunikat z 07.03.2022 r. w sprawie harmonogramu sprzedaży drewna w dodatkowej procedurze systemowych aukcji internetowych w aplikacji e-drewno w I półroczu 2022 r. został opublikowany na stronie internetowej Portalu Leśno-Drzewnego.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w dniu 28 kwietnia br. zostaną opublikowane systemowe aukcje internetowe w aplikacji e-drewno na II półrocze 2022 roku.

 

Komunikat z 21.03.2022 r. w sprawie harmonogramu sprzedaży drewna na II półrocze 2022 roku, w tym terminarz systemowych aukcji internetowych w aplikacji e-drewno na II półrocze 2022 r. został opublikowany na stronie internetowej Portalu Leśno-Drzewnego. [link]

Pierwsze finały licytacji będą miały miejsce w dniu 5 maja br. od godziny 7.00.


 Wybierz rodzaj aukcji          

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0079s]