e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Grójecka 127
02-124 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda »
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt

Raporty

Raport ze sprzedaży PGL LP

Raport okresowy
Raport okresowy

Instrukcja dla klientów - udostępnianie wyników sprzedaży drewna


 
Witamy
 
Witamy w serwisie aukcyjnym Lasów Państwowych www.e-drewno.pl

 

Informujemy, że zgodnie z Decyzją nr 56 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 13 października 2014 roku w sprawie regulaminów funkcjonowania poszczególnych procedur sprzedaży drewna w PGL LP z dniem 19.11.2014 r. uruchomiona została procedura akceptacji Regulaminu systemowej aukcji internetowej w aplikacji „e‑drewno” oraz aukcji internetowej w aplikacji „e‑drewno”. [data utw. 05.01.2015 r.]

Dla grup handlowo-gatunkowych: drewno stosowe przemysłowe S_S2A SO, SW, BRZ minimalna średnica w górnym końcu bez kory wynosi 7 cm dla minimum 90 % oferowanej masy. [data utw. 07.05.2013 r.]

Informujemy, że wszyscy zarejestrowani w serwisie e-drewno użytkownicy mogą również korzystać z serwisu szkoleniowego, dostępnego pod adresem http://szkol.e-drewno.pl, który działa w identyczny sposób jak aktualna wersja serwisu e-drewno. Złożenie oferty w serwisie szkoleniowym nie wiąże żadnej ze stron.

W serwisie nie ma możliwości wycofania aktywnych ofert. W związku z powyższym należy dochować szczególnej staranności przy ich składaniu. Za złożenie omyłkowej oferty, zgodnie z paragrafem 21 regulaminu serwisu e-drewno, Lasy Państwowe nie ponoszą odpowiedzialności.

Wszelkie uwagi oraz informacje o problemach w funkcjonowaniu serwisu www.e-drewno.pl prosimy kierować bezpośrednio do administratorów w Państwa jednostkach (nadleśnictwach) macierzystych.

 


 Wybierz rodzaj aukcji        

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0101s]