e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 3
02-362 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda »
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt

Raporty

Raport ze sprzedaży PGL LP

Raport okresowy
Raport okresowy

Instrukcja dla klientów - udostępnianie wyników sprzedaży drewna


 
Witamy
Witamy w serwisie aukcyjnym Lasów Państwowych www.e-drewno.pl!

W dniu 23.04.2014 r. opublikowane zostały aukcje systemowe na II półrocze 2014 r. Zgodnie z przyjętym terminarzem, licytacja na aukcjach rozpocznie się o godz. 7.00 w dniu 5 maja 2014 r.

W trakcie aukcji systemowych na II półrocze 2014 r. "Raport okresowy", zawierający wyniki aukcji systemowych, będzie odświeżany w każdy poniedziałek.
[data utw. 23-04-2014].

Dla grup handlowo-gatunkowych: drewno stosowe przemysłowe S_S2A SO, SW, BRZ minimalna średnica w górnym końcu bez kory wynosi 7 cm dla minimum 90 % oferowanej masy. [data utw. 07.05.2013 r.]

Informujemy, że wszyscy użytkownicy zarejestrowani w serwisie e-drewno, mogą korzystać z wersji szkoleniowej dostępnej pod adresem http://szkol.e-drewno.pl, który działa w identyczny sposób jak najnowsza wersja aplikacji. Złożenie oferty w serwisie szkoleniowym nie wiąże żadnej ze stron.

W serwisie nie ma możliwości wycofania aktywnych ofert. W związku z powyższym należy dochować szczególnej staranności przy ich składaniu. Za złożenie omyłkowej oferty, zgodnie z paragrafem 21 regulaminu serwisu e-drewno, Lasy Państwowe nie ponoszą odpowiedzialności.

Wszelkie uwagi, problemy dotyczące funkcjonowania serwisu www.e-drewno.pl prosimy kierować w pierwszej kolejności do lokalnych administratorów w nadleśnictwach macierzystych lub na adres: zespol.edrewno@lasy.gov.pl.

 


 Wybierz rodzaj aukcji        

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0101s]