e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Grójecka 127
02-124 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda »
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt

Raporty

Raport ze sprzedaży PGL LP

Raport okresowy
Raport okresowy

Instrukcja dla klientów - udostępnianie wyników sprzedaży drewna


 
Witamy
 
Witamy w serwisie aukcyjnym Lasów Państwowych www.e-drewno.pl

[NOWE] Informujemy, że w związku z wejściem w życie Decyzji nr 15 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 20 stycznia 2017 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu aukcji internetowych w aplikacji „e-drewno” na rynku uzupełnień oraz w ramach systemowego wykorzystania aplikacji „e-drewno”, w aplikacji "e-drewno" została uruchomiona procedura akceptacji nowego regulaminu.

Potwierdzenia zapoznania się z nowym regulaminem i jego akceptacji można dokonać na ekranie, który wyświetli się po zalogowaniu w aplikacji.

Nowy regulamin wprowadza kilka istotnych zmian dotyczących m.in. terminu przewidzianego na pisemne potwierdzenie umowy zawartej w wyniku wygrania aukcji, którego obecnie należy dokonać do 7 dni, liczonych od dnia następnego po upływie terminu przewidzianego na składanie skarg; zniesienia uprawnienia przedsiębiorcy do odstąpienia od umowy bez konsekwencji w sytuacji, gdy w wyniku redukcji oferty wygrywa on masę równą lub niższą od 25% zadeklarowanej przez niego ilości drewna do zakupu w danej aukcji; doprecyzowania stosowanej w aplikacji terminologii. [data utw. 24.01.2017]

Informujemy, że w związku z modyfikacją systemu zabezpieczeń serwisu e-drewno, w dniu 16 grudnia 2016 r., wgrana została modyfikacja skutkująca zmianą haseł dostępu do serwisu e-drewno. Przy pierwszej próbie zalogowania przez użytkownika, dotychczasowym loginem i hasłem, zostanie automatycznie uruchomiona procedura ustalania nowego hasła.
Zmiany hasła można dokonać postępując krok po kroku, zgodnie z instrukcją dostępną tutaj.
Hasło musi składać się z minimum 8 znaków i posiadać przynajmniej jedną cyfrę.
[data utw. 24.01.2017]

Informujemy, że wszyscy zarejestrowani w serwisie e-drewno użytkownicy mogą również korzystać z serwisu szkoleniowego, dostępnego pod adresem http://szkol.e-drewno.pl, który działa w identyczny sposób jak aktualna wersja serwisu e-drewno. Złożenie oferty w serwisie szkoleniowym nie wiąże żadnej ze stron.

W serwisie nie ma możliwości wycofania aktywnych ofert. W związku z powyższym należy dochować szczególnej staranności przy ich składaniu. Za złożenie omyłkowej oferty Lasy Państwowe nie ponoszą odpowiedzialności.

Wszelkie uwagi oraz informacje o problemach w funkcjonowaniu serwisu www.e-drewno.pl prosimy kierować bezpośrednio do administratorów w Państwa jednostkach (nadleśnictwach) macierzystych.

 


 Wybierz rodzaj aukcji        

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0107s]