e-drewno Państwowe Gospodarstwo Leśne
Lasy Państwowe
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych
ul. Grójecka 127
02-124 Warszawa
EN PL Logowanie do E-drewno
jesteś w:
e-drewno » giełda »
Pytania i odpowiedzi
Czym jest e-drewno?
Polityka prywatności i bezpieczeństwo
Jak kupować?
Regulamin
Nie pamiętasz hasła?
Kontakt

Raporty

Raport ze sprzedaży PGL LP

Raport okresowy
Raport okresowy

Instrukcja dla klientów - udostępnianie wyników sprzedaży drewna


 
Witamy
 
Witamy w serwisie aukcyjnym Lasów Państwowych www.e-drewno.pl

Informujemy, że w związku z Decyzją nr 91 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 21 marca 2017 roku, wydłużającą z 7 do 14 dni termin przewidziany na zawarcie umowy na piśmie, 1 kwietnia br. zostanie uruchomiona procedura akceptacji zmienionego regulaminu. [data utw. 30.03.2017]

Informujemy, że w związku z modyfikacją systemu zabezpieczeń serwisu e-drewno, w dniu 16 grudnia 2016 r., wgrana została modyfikacja skutkująca zmianą haseł dostępu do serwisu e-drewno. Przy pierwszej próbie zalogowania przez użytkownika, dotychczasowym loginem i hasłem, zostanie automatycznie uruchomiona procedura ustalania nowego hasła.
Zmiany hasła można dokonać postępując krok po kroku, zgodnie z instrukcją dostępną tutaj.
Hasło musi składać się z minimum 8 znaków i posiadać przynajmniej jedną cyfrę.
[data utw. 14.12.2016]

Informujemy, że wszyscy zarejestrowani w serwisie e-drewno użytkownicy mogą również korzystać z serwisu szkoleniowego, dostępnego pod adresem https://szkol.e-drewno.pl, który działa w identyczny sposób jak aktualna wersja serwisu e-drewno. Złożenie oferty w serwisie szkoleniowym nie wiąże żadnej ze stron.

W serwisie nie ma możliwości wycofania aktywnych ofert. W związku z powyższym należy dochować szczególnej staranności przy ich składaniu. Za złożenie omyłkowej oferty, zgodnie z paragrafem 21 regulaminu serwisu e-drewno, Lasy Państwowe nie ponoszą odpowiedzialności.

Wszelkie uwagi oraz informacje o problemach w funkcjonowaniu serwisu www.e-drewno.pl prosimy kierować bezpośrednio do administratorów w Państwa jednostkach (nadleśnictwach) macierzystych.


 Wybierz rodzaj aukcji        

Copyright © 2004 Talex S.A. 2007 Lasy Państwowe
CASIOPEA::framework [0.0078s]